Jdi na obsah Jdi na menu
 


Objednání

Pro objednání k první konzultaci upřednostněte prosím formu stručné zprávy zaslané na e-mail: info@ps-ottl.cz nebo SMS na tel.: 602174272. Na zprávy reaguji zpravidla za 1-2 hodiny. Během probíhajících konzultací není možné přijímat telefonní hovory.

                                  Tel.: 602 174 272 

image.jpeg

Pokud jste se rozhodli řešit "Váš problém", pak vězte, že již samotné odhodlání ke změně a následné vyhledání odborné pomoci jsou kroky správným směrem. Úvodního setkání se obávat nemusíte, nečeká Vás žádné nepříjemné zpovídání či laciné rady a poučování. Během diskrétního rozhovoru si ujasníme Vaše očekávání a možnosti mé pomoci.

Doporučení od praktického lékaře, psychiatra či psychologa není potřeba.

Psycholog/psychoterapeut je vázán povinnou mlčenlivostí, veškeré informace o klientech a informace získané od klientů jsou považovány za důvěrné, a tudíž nejsou poskytovány třetím stranám (ani zdravotním pojišťovnám).

Služby jsou poskytovány za přímou platbu (bez spoluúčasti zdravotních pojišťoven) - hotově nebo převodem na účet: 670100 - 2212880184/6210.

 

CENÍK SLUŽEB:

Psychoterapeutická a poradenská konzultace/krizová intervence ... 900 Kč / 50 min

Domluvenou konzultaci lze bezplatně zrušit (e-mailem nebo sms zprávou) nejpozději 24 hodin před dohodnutým termínem. Pokud se tak nestane, klient hradí plnou cenu i za neuskutečněnou konzultaci.